Vyhledej pracovní příležitosti

Zdravíme studenty!


Kombinuj studium s prací

Dostáváme mnoho žádostí od studentů, kteří chtějí pracovat na zkrácený úvazek nebo během prázdnin. A ano, práce na zkrácený úvazek v některém z našich obchodů představuje skvělý způsob, jak zahájit kariéru u H&M. Jedná se o ideální způsob, jak poznat naši firmu, a tvoje práce se může změnit na plný úvazek nebo v kariéru v zahraničí. Vítej v přátelské a otevřené atmosféře s flexibilní pracovní dobou a velkou dávkou osobní odpovědnosti!


Stáže a praxe

V některých zemích, ve kterých máme prodejny, můžeš v našich obchodech absolvovat praxi. Čas od času se také vyskytují příležitosti ke stáži a praxi v našich kancelářích. Tyto typy pracovních míst jsou uvedeny v části Pracovní nabídky.

V naší centrále ve Švédsku nabízíme stáže a praxi například v těchto oborech: podnikový controlling, IT a nákup a design. Další informace nalezneš na stránkách věnovaných kariéře ve Švédsku.


Píšeš diplomovou práci nebo esej?

Chceš napsat diplomovou práci nebo esej o společnosti H&M? Skvělé! Bohužel ti nemůžeme být aktivně nápomocni, protože nemáme dostatek času ani prostředků na to, abychom tvé práci věnovali potřebnou pozornost. Ovšem doufáme, že mnoho faktů, čísel a užitečných informací najdeš na webu hm.com.