Kariyer fırsatları ara

SIKÇA SORULAN SORULAR - SSS

Sorularınız mı var? H&M'de bize en sık sorulan sorulardan bazıları aşağıda verilmiştir. Sorunuzun cevabını bulamazsanız, bizimle irtibata geçtiğinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


H&M'de bir işe nasıl başvururum?

Sadece elektronik başvuruları kabul ediyoruz ve başvuru formunu kullanmanızı rica ediyoruz - ilginizi çeken işe tıklamanız yeterlidir.


H&M'de sadece haftasonu çalışmam mümkün mü?

Evet, mümkündür, ancak yeni çalışanları eğitmek için çok zaman harcadığımız için öncelikle H&M'de daha uzun süre çalışacak kişiler arıyoruz.


H&M'de dönemsel işler var mı?

Mağazanın yerine bağlı olarak bazen geçici sözleşme olanakları sunuyoruz. Lütfen açık pozisyonlarımızı kontrol edin.


H&M'in Merkez Ofisi’nde iş başvurusunda bulunabilir miyim?

Boş pozisyonlarımız olduğunda www.hm.com/jobs adresinde yayınlanmaktadır.


H&M'de eğitim programları var mı?

Evet, örneğin Satış Danışmanları, Departman Müdürleri, Görsel Düzenleme Sorumluları ve Mağaza Müdürleri için eğitim programları sunuyoruz


Başka bir ülkede H&M'de nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?

Sağ üst köşede istediğiniz ülkenin sitesini seçin. Başvuru yapmadan önce istediğiniz ülkede çalışma hakkınızın olduğundan emin olun.


H&M'de çalışmak için kaç yaşında olmam gerek?

En az 18 yaşında olmalısınız.


Tam/yarı zamanlı bir pozisyona nasıl başvururum?

Uygun bir iş bulmak için lütfen hm.com/jobs üzerinde arama fonksiyonunu kullanın.


H&M için nasıl modellik yapabilirim?

H&M, uluslararası model ajanslarıyla çalışır ve seçim süreci İsveç, Stockholm'deki Merkez Ofis'te gerçekleşir. Modellik yapmakla ilgileniyorsanız, lütfen bir modellik ajansıyla irtibata geçin.


Mağazada bir pozisyona başvururken neleri göz önünde bulundurmalıyım?

Esnek saatlerde çalışabileceğinizden emin olun ve hızlı, fiziksel olarak hareketli ve eğlenceli bir çalışma ortamına hazırlıklı olun.


Bir tasarım işine başvururken neleri göz önünde bulundurmalıyım?

Dijital portföyünüzü eklemeyi unutmayın!


Sistem neden oluşturmuş olduğum kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor?

www.hm.com ve H&M’de Kariyer siteleri birbirinden farklı internet siteleridir, dolayısıyla hm.com’dan oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile başvuru yapamazsınız. Başvurmak istediğiniz pozisyona giriş yaparken alt kısımdaki “Yeni Kullanıcı” butonuna tıklayarak kendinize yeni bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gerekmektedir.


H&M web sayfasının kullanıcılarına en rahat ve kolay deneyimi sunmak için çerezler kullanmakta. Hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmenizle, bu durumu kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.