Szukaj ofert pracy

Visual

Zadaniem działu prezentacji wizualnej w centrali jest tworzenie zachęcającego i inspirującego środowiska zakupowego, z którego słynie H&M. Dzięki nam ubrania i produkty w sklepach prezentują się absolutnie fantastycznie – osiągamy to poprzez tworzenie wyrazistych kampanii, optymalizację ekspozycji sklepowej i tworzenie atrakcyjnych wystaw.

Różne zespoły łączą siły, aby uatrakcyjnić klientom zakupy, zwiększyć sprzedaż i umocnić wizerunek firmy:

  • Zespół ds. zakupów elementów dekoracyjnych
    – urzeczywistnia kreatywne pomysły opracowując i nabywając materiały na wystawę i ekspozycję sklepową do poszczególnych kampanii.
  • Zespół ds.prezentacji i stylizacji
    – pracuje nad tym, aby jak najlepiej wyeksponować nasze kolekcje w sklepie, decydując o rozmieszczeniu i prezentacji artykułów, a także o stylizacjach na manekinach.
  • Zespół ds. dekoracji sklepu – razem z działem projektowania wnętrz kreuje środowisko sklepowe, tak aby nasze produkty prezentowały się jak najlepiej.
  • Zespół ds. przekazu wizualnego – dba o to, aby koncepcje wizualne w wymiarze lokalnym i globalnym współgrały ze sobą. Jest to możliwe dzięki komunikacji i wymianie informacji na temat najlepszych rozwiązań z kolegami na całym świecie.

W prostych słowach dział prezentacji wizualnej stara się inspirować do zakupów w H&M, dbając o jak najlepszą ekspozycję naszych ubrań i produktów.

H&M wykorzystuje pliki „cookie“, aby zapewnić użytkownikom jak najwygodniejsze korzystanie z witryny. Dalsze korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Dowiedz się więcej „cookies“